čtyřkolky Ostrava - MOTOranch

 

TRS 500-5 - Vozík pro čtyřkolku bržděný 

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů

Vozík pro silné stroje, nosnost 500 kg, bržděný nájezdovou brzdou KNOTT, velká kola 155/70, R13 na ložiskách, samostatná výškově nastavitelná stojná noha součástí standardní výbavy

Povolená rychlost max. 30 km/h

Připojená na kulový čep ISO 50

Technická data
TYP                           NOSNOST VNITŘNÍ ROZMĚR       KORBY
CELKOVÁ ŠÍŘKA PNEUMATIKY / ULOŽENÍ
TRS 500-5 500 kg 1370x1040x300 mm bržděný 1360 mm 155/70, R13 na ložiskách

NÁJEZDOVÁ BRZDA A OPĚRNÁ NOHA STAVITELNÁ - KNOTT !!

Vozíky za čtyřkolky

Nabízíme ucelenou řadu kvalitních závěsných vozíků. Vozíky jsou vyrobené speciálně pro užitkové stroje ATV (čtyřkolky). Je u nich kladen důraz na nízkou vlastní hmotnost, maximální možnou nosnost a komfortní jízní vlastnosti přizpůsobené terénu, do kterého je vozík určen.

Nosnost vozíků je od 250 do 500 kg. Některé typy mají sklápěcí korbu, která je zajištěna jednoduchým mechanismem, otevíratelné a odnímatelné zadní čelo. Bržděným typem čtyřkolkového vozíku je TRS 500-5, který je vybaven nátlakovou brzdou, ostatní vozíky jsou nebržděné.

Specilaitou mezi vozíky je ATV 4x4 s unikátní odpruženou konstrukcí (odpruženými polonápravami) a schválením pro provoz na veřejných komunikacích = s SPZ !!! Tento typ je vynikajícím spojením funkčnosti v terénních podmínkách i bezpečné a oficiální jízdy ve městě.

Všechny typy vozíků jsou před lakováním oštřeny technologií tlakového tryskání materiálu, povrchová úprava je provedena vysoce kvalitní práškovou barvou (RAL 9005).

Standardně dodáváme vozíky vhodné ke všem užitkovým čtyřkolkám, jež jsou vybaveny tažnou koulí ISO 50, nebo na objednávku s čepovým závěsem.


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 MOTOranch | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart