čtyřkolky Ostrava - MOTOranch

 

ATV 4x4 - Vozík pro čtyřkolku s SPZ ! s ŽÁROVĚ POZINKOVANÝM PODVOZKEM 

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů

Model určený pro oficiální jízdu ve městě ! Schválení pro provoz na veřejných komunikacích = s SPZ !!! Nosnost 250 kg. Unikátní odpružená konstrukce (systém odpruž. polonáprav). 

Max. rychlost : 40 km/h

Pneu: 145/70 - 8

Hmotnost vozíku : 75 kg

Tento typ je vynikajícím spojením funkčnosti v terénních podmínkách i bezpečné a oficiální jízdy ve městě.

Vozíky ATV 4x4 jsou schváleny pro provoz na veřejných komunikacích ve spojení s motocyklem/čtyřkolkou kategorie LE nebo čtyřkolkou speciální kategorie R. 

Vnitřní rozměry korby : délka 1205 x šířka 1020 x výška 270 mm

Pneu: 145/70 - 8, kola s valivými ložisky

Otevírací a odnímatelné zadní čelo

Standardní 7 pólová koncovka pro připojení k tažnému vozidlu.

Schválen pro provoz na silnicích v soupravě se čtyřkolkou - vozík je včetně SPZ.

Systém odpružených polonáprav

Vozíky za čtyřkolky

Nabízíme ucelenou řadu kvalitních závěsných vozíků. Vozíky jsou vyrobené speciálně pro užitkové stroje ATV (čtyřkolky). Je u nich kladen důraz na nízkou vlastní hmotnost, maximální možnou nosnost a komfortní jízní vlastnosti přizpůsobené terénu, do kterého je vozík určen.

Nosnost vozíků je od 250 do 500 kg. Některé typy mají sklápěcí korbu, která je zajištěna jednoduchým mechanismem, otevíratelné a odnímatelné zadní čelo. Bržděným typem čtyřkolkového vozíku je TRS 500-5, který je vybaven nátlakovou brzdou, ostatní vozíky jsou nebržděné.

Specilaitou mezi vozíky je ATV 4x4 s unikátní odpruženou konstrukcí (odpruženými polonápravami) a schválením pro provoz na veřejných komunikacích = s SPZ !!! Tento typ je vynikajícím spojením funkčnosti v terénních podmínkách i bezpečné a oficiální jízdy ve městě.

Všechny typy vozíků jsou před lakováním oštřeny technologií tlakového tryskání materiálu, povrchová úprava je provedena vysoce kvalitní práškovou barvou (RAL 9005).

Standardně dodáváme vozíky vhodné ke všem užitkovým čtyřkolkám, jež jsou vybaveny tažnou koulí ISO 50, nebo na objednávku s čepovým závěsem.

« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 MOTOranch | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart